İlk temelleri 1984 yılında atılan firmamız, 1996 yılından itibaren ELEKTROFER Motor – Redüktör olarak Gaziantep ilinde ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

İlk olarak elektrik motoru ve redüktör tamir – bakım, revizyonlu ürün satışı ile ticari faaliyetlerine başlayan firmamız; bugün Ülkemizin ve Dünyanın saygın motor, redüktör ve motor sürücüleri üreten firmaların ürün satışını yapmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren dürüstlük ilkesini benimseyen firmamız, müşteri memnuniyetini dikkate alarak sektörde güvenirliğini arttırmıştır.

MİSYONUMUZ

Sektörün ihtiyaç duyduğu ürün tedariği, teknik destek ve servis konusunda müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek; sağlıklı, hızlı ve verimli hizmetler sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Sanayi sektöründe kalıcı çözümler sunarak, teknolojinin gelişmesine paralel kendini sürekli yenileyen, doğru fiyat ve kalite oranını sağlayarak geniş ve güvenilir ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Kalite ve Güven

Elektrofer olarak Teknolojik gelişmeleri takip ederek, hizmet kalitesindeki artışı potansiyel artışa dönüştürerek müşteri memnuniyetini dolayısıyla bağlılığını sağlamak için iş süreçlerimizi geliştirmek ve işimizi her seferde hatasız yapmak ve bunun sürekliliğini devam ettirmek için Kalite ve Güven ilkeleri vazgeçilmezimizdir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ